E-POE KASUTUSTINGIMUSED

1. ÜLDINE
1.1. Käesolevad kasutustingimused reguleerivad OÜ Amedeo, registrikood 12180125, registriaadressiga Rävala pst 8, Tallinn (Ettevõtja) ja ostu sooritanud isiku (Kliendi) vahel tekkivaid õigussuhteid toodete otsmisel-müümisel magliamoda.test müügikeskkonnas (Veebipoes).
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoe vahendusel toodete ostmisel-müümisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabaiigi seadused.
1.3. Ettevõtjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil magliamoda.test.

2. HIND
2.1. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.
2.2. Toodete hinnad ja allahindlused võivad erineda teiste Ettevõtja kaupu müüvate kaubandusettevõtete hindadest ja allahindlustest.
2.3. Toote hinnale lisandub ostu vormistamisel tasu kauba kättetoimetamise eest vastavalt Kliendi asukohale ja valitud kohaletoimetamise viisile. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostu vormistamise etapis pärast tarneviisi sisestamist.

3. TELLIMUSE ESITAMINE
3.1. Toote ostmiseks tuleb valida sobiv toode ja vajadusel suurus ning lisada see Veebipoe ostukorvi vajutades nuppu ’’Lisa ostukorvi’’.
3.2. Ostukorvis on võimalik tooteid muuta, kustutada ja lisada kuni toote eest tasumiseni.
3.3. Tellimuse vormistamiseks tuleb minna ostukorvi ja vajutada seal nuppu “vormista ost“ ning täita seal nõutud väljad.
3.4. Peale tarneviisi kinnitamist kuvatakse lõplik ostuhind koos kauba kättetoimetamise tasuga ja saab minna edasi maksmise etappi.
3.5. Enne makse tegemist tuleb kinnitada nõustumist käesolevate kasutustingimustega tehes selleks linnukese vastavasse kasti ja valida sobiv makseviis. Ostu eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu, krediitkaardiga või mõne muu Veebipoes kasutusel oleva makselahenduse abil. Klient tasub ostu eest 100% ettemaksuna.
3.6. Peale ostu eest tasumist saadab Ettevõtja Kliendile tellimuse kinnituse ja arve Kliendi poolt ostu vormistamisel märgitud E-posti aadressile.
3.7. Tellimus loetakse vormistatuks kui makse on laekunud Ettevõtja arveldusarvele.
3.8. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemise või muu tõrke tõttu, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud rahasumma viivitamatult. Kui oli tellitud mitu toodet ja tellimus on võimalik täita osaliselt, kontakteerutakse kliendiga, et kinnitada või tühistada ülejäänud kaupade tarnimine.

4. TURVALINE TASUMINE
4.1. Kauba eest tasumine toimub väljaspool Veebipoe keskkonda turvalises maksekeskkonnas:
4.1.1. pangalingiga tasudes valitud panga turvalises keskkonnas,
4.1.2. krediitkaardiga või PayPal maksete korral Montonio Finance turvalises keskkonnas.
4.2. Pärast kauba eest tasumist pangalingiga tuleb Kliendil vajutada lingile ’’Tagasi kaupmehe juurde’’.

5. KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
5.1. Kõik Kliendi edastatud isikuandmed on kaitstud ja käsitletud konfidentsiaalse informatsioonina ning andmeid töödeldakse isikuandmete kaitse seaduse nõuetele vastavalt.
5.2. Ettevõtjal on õigus kasutada Kliendi poolt esitatud isikuandmeid tellimuse töötlemiseks ning kauba kätte toimetamiseks. Isikuandmeid võidakse kasutada Ettevõtja poolt parema teeninduse pakkumise eesmärgil: ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks, Kliendile pakkumiste tegemiseks ning rahulolu küsitluste korraldamiseks.
5.3. Veebipood saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-posti aadressile juhul, kui klient on tellinud uudiskirja või püsikliendiks registreerimisel nõustunud postituste saamisega.
5.4. Ettevõtja ei avalda andmeid kolmandatele osapooltele, v.a posti- või kullerteenust pakkuvale ettevõtjale, et kaup Kliendini toimetada.
5.5. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja panga rekvisiitide turvalisuse. Ettevõtjal puudub juurdepääs Kliendi pangaandmetele ja panga- ning maksekaardi rekvisiitidele.

6. TOODETE TARNIMINE
6.1 Veebipood magliamoda.com tarnib kaupu rahvusvaheliselt, tarne hind sõltub tarneaadressist ja valitud tarneviisist. Sõltuvalt sihtriigist ja tellimuse suurusest pakub veebipood tasuta transporti.
6.2 Oma asukohariigi tarnevõimalusi ja hindu saab vaadata leheküljel „Tarnevõimalused ja tagastamine“
6.3 Toote detailvaates kuvatakse indikatiivne tarnehind teie oletatavasse sihtriiki. Tarne lõplik hind kuvatakse leheküljel Ostukorv pärast sihtriigi ja tarneviisi kinnitamist.
6.4 Kui teie kaup on kohaletoimetamiseks välja saadetud, saate selle kohta kinnitusmeili. E-kiri sisaldab ka andmeid selle kohta, kuidas saate oma tellimust valitud transpordioperaatoriga jälgida. Toote tellimisel pakiautomaati teavitatakse Klienti pakiautomaadi ukse avamiseks unikaalse uksekoodiga SMS-i teel. Ettevõtja ei vastuta Kliendile tekkinud kahju eest, kui Ettevõtjast mitte tulenevalt on kolmandad isikud saanud oma valdusse pakiautomaadi uksekoodi.
6.5 Kaupade kadumise ja rikkumise risk läheb üle kauba tellijale pärast kauba üleandmist transpordioperaatorile.
6.6 Kauba saatmisel väljapoole Euroopa Ühenduse riike võivad lisanduda mitmesugused tolli- ja impordimaksud, mis tuleb tasuda paki sihtriiki saabumisel. Need maksud tasub paki kättesaaja. Kuna maksu- ja tollipoliitika võib eri riikides suuresti varieeruda, siis soovitame teil täiendava informatsiooni saamiseks pöörduda kohaliku tolli- või maksuameti esinduse poole.

7. TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE
7.1. Kliendil on õigus ostetud toode tagastada ilma põhjust esitamata 14 kalendripäeva jooksul. Nimetatud tähtaega hakatakse arvestama alates kauba kättesaamisest või pakiautomaadi teate kättesaamisest ning see lõpeb, kui kaup ei ole edastatud 14 kalendripäeva jooksul postiasutusele tagastamiseks. Veebipood võib lisasoodustusena pakkuda ka pikemat tagastamise tähtaega.
7.2. Kauba kättesaamisel on Klient kohustatud avama tootepakendi ettevaatlikult, pakendit ja toodet kahjustamata. Toodet on võimalik ilma põhjuseta tagastada või vahetada vaid juhul kui toode on kasutamata, alles on kõik etiketid ja muud saadetisega seonduvad dokumendid (sh. Kliendile väljastatud arve). Juhul, kui Klient on tagastatavat kaupa tahtlikult või hooletuse tõttu kahjustanud, on Ettevõtjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahjude hüvitamist.
7.3. Kauba tagastamiseks tuleb Kliendil täita kauba saatelehel olev tagastamise vorm või taganemisavalduse vorm ning tagastada koos sellega kaup.
7.4. Kauba tagastamine 14 päeva jooksul Omniva pakiautomaati ja SmartPOSTi pakiautomaati tasuta. Juhul kui tagastatav toode ei vasta tellitule (vale või defektiga) katab tagastamise postikulud Veebipood.
7.5. Veebipood tagastab Kliendile kauba eest tasutud summa peale seda, kui kaup on tagastatud ning jõudnud tagasi lattu, mis asub aadressil Loomäe tee 13, 75306 Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul.
7.6. Juhul, kui Klient soovib toodet vahetada, tuleb täita taganemisavalduse vorm. Toote tagastamisega seonduvad otsesed kulud kannab Klient.
7.7. Juhul, kui Ettevõtjal pole võimalik tagastatud toodet välja vahetada (nt soovitud suuruse puudumise tõttu), võtab Ettevõte Kliendiga ühendust sobiva lahenduse leidmiseks.

8. PRETENSIOONI ESITAMINE JA VASTUTUS
8.1. Ettevõtja vastutab kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis oli olemas üleandmise hetkel ja müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg-s 2 sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg.
8.2. Juhul, kui Kliendil esineb Veebipoe suhtes pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@magliamoda.com või helistada telefonil +372 53031311. Pretensioonis tuleb märkida Kliendi nimi, kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, kaubal ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu (sh. Omalt poolt soovitatav lahendus). Lisada tuleb ka ostu tõendav dokument. Ettevõtja vastab Kliendi kaebusele 14 päeva jooksul.
8.3. Ettevõtja ei vastuta kauba mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, s.h. hooldusjuhise mittejärgimisest tekkinud puuduste eest.
8.4. Kliendi ja Ettevõtja vahelised vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Juhul, kui Klient ja Ettevõtja ei suuda vaidluse lahendamisel kokkuleppele jõuda, siis on Kliendil õigus pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni. Menetlustingimustega saab tutvuda aadressil http://www.komisjon.ee. Kliendil on õigus pöörduda ka e-kaubanduse tarbijavaidlusi lahendavale Euroopa Liidu ODR-platvormile (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) aadressil http://ec.europa.eu/odr.
8.5. Osapoolte mittenõustumisel komisjoni otsusega on osapooltel õigus pöörduda Ettevõtja asukohajärgsesse maakohtusse.
8.6. Juhul, kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Ettevõtja puudustega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Ettevõtja Kliendile kõik müügilepinguga kaasnevad tasud.

9. KLIENDITUGI
9.1. Klienditoe telefon on +372 53031311 (avatud tööpäeviti kl 11.00-17.00) ja e-posti aadress info@magliamoda.com . Laupäeviti, pühapäeviti ja riiklikel pühadel on klienditugi suletud.

НОВОСТНАЯ РАССЫЛКА

Присоединяйтесь к новостной рассылки и получайте информацию о новых товарах и специальных предложениях. Купон на скидку 10% для каждого подписчика!

Добро пожаловать назад!

Мы заметили, что вы уже подписаны на наши электронные письма! Мы будем продолжать держать вас в курсе наших последних новостей и предложений.

Спасибо за регистрацию!

Вы получите код личного ваучера на свой почтовый ящик через несколько минут. Приятных покупок!

Subscribe newsletter

Subscribe to our newsletter and be the first to hear about special offers and news! 10% off coupon for each subscriber.

Welcome back!

We noticed you’re already subscribed to our emails! We-ll continue to keep you up to date with our latest news and offers.

 

Thank you for signing up!

You will receive your personal voucher code within your mailbox in a few minutes. Enjoy shopping!

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ja ole esimene, kes kes kuuleb eripakkumistest ja saab teada uudistest! Igale liitujale 10% allahindluse kupong.

Tere tulemast tagasi!

Tuvastasime, et olete juba varasemalt meie uudiskirjaga liitunud. Hoiame Teid ka edaspidi uudiste ja sooduspakkumistega kursis.

Olete uudiskirjaga liitunud!

Täname uudiskirjaga liitumast! Saatsime Teie e-mailile sooduskupongi, mis peaks saabuma mõne minuti jooksul.