TOODETE TARNIMINE KLIENDILE

Üle 30€ tellimused tarnitakse Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes pakiautomaati tasuta. Pakiautomaadi kaudu on tagastamine tasuta 30-e päeva jooksul.

Veebipood magliamoda.com tarnib kaupu rahvusvaheliselt, tarne hind sõltub tarneaadressist ja valitud tarneviisist. Sõltuvalt sihtriigist ja tellimuse suurusest pakub veebipood tasuta transporti. Valida on võimalik allolevate kohaletoimetamise viiside vahel:

Riik Tarneviis Tarneaeg Hind Tasuta transport Tagastused
Eesti Omniva pakiautomaat 1-3 tööpäeva 2,30 € Tellimus alates 30€ Tasuta tagastamine 14 päeva
Omniva kuller 1-3 tööpäeva 6,00 € Tellimus alates 50€ Tagastamine kliendi kulul
Smartpost pakiautomaat 1-3 tööpäeva 2,30 € Tellimus alates 30€ Tasuta tagastamine 30 päeva
Smartpost kuller 1-3 tööpäeva 4,50 € Tellimus alates 50€ Tagastamine kliendi kulul
Läti Omniva pakiautomaat 2-5 tööpäeva 6,50 € Tellimus alates 30€ Tasuta tagastamine 14 päeva
Omniva kuller 2-4 tööpäeva 8,00 € Tellimus alates 100€ Tagastamine kliendi kulul
Leedu Omniva pakiautomaat 2-5 tööpäeva 8,00 € Tellimus alates 30€ Tasuta tagastamine 14 päeva
Omniva kuller 2-4 tööpäeva 8,00 € Tellimus alates 100€ Tagastamine kliendi kulul
Soome Itella pakiautomaat 3-5 tööpäeva 8,50 € Tellimus alates 30€ Tasuta tagastamine 30 päeva
Teised EU riigid DHL kuller 3-6 tööpäeva 15,00 € Tellimus alates 100€ Tagastamine kliendi kulul
Muu maailm DHL kuller 3-6 tööpäeva 20,00-30,00€ Tellimus alates 150€ Tagastamine kliendi kulul

 

Toote detailvaates kuvatakse indikatiivne tarnehind teie oletatavasse sihtriiki. Tarne lõplik hind kuvatakse leheküljel Ostukorv pärast sihtriigi ja tarneviisi kinnitamist.

Kui teie kaup on kohaletoimetamiseks välja saadetud, saate selle kohta kinnitusmeili. E-kiri sisaldab ka andmeid selle kohta, kuidas saate oma tellimust valitud transpordioperaatoriga jälgida. Toote tellimisel pakiautomaati teavitatakse Klienti pakiautomaadi ukse avamiseks unikaalse uksekoodiga SMS-i teel. Ettevõtja ei vastuta Kliendile tekkinud kahju eest, kui Ettevõtjast mitte tulenevalt on kolmandad isikud saanud oma valdusse pakiautomaadi uksekoodi.

Kaupade kadumise ja rikkumise risk läheb üle kauba tellijale pärast kauba üleandmist transpordioperaatorile.

Kauba saatmisel väljapoole Euroopa Ühenduse riike võivad lisanduda mitmesugused tolli- ja impordimaksud, mis tuleb tasuda paki sihtriiki saabumisel. Need maksud tasub paki kättesaaja. Kuna maksu- ja tollipoliitika võib eri riikides suuresti varieeruda, siis soovitame teil täiendava informatsiooni saamiseks pöörduda kohaliku tolli- või maksuameti esinduse poole.

 

TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

Tagastatavad kaubad palume saata aadressile: Loomäe tee 13, 75306 Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa. Pakiautomaadi kaudu tagastades jõuvad pakid automaatselt nimetatud aadressile, kui tagastamisel kasutada paki kättesaamisel saadud koodi.

Kliendil on õigus ostetud toode tagastada ilma põhjust esitamata 30 kalendripäeva jooksul.  Nimetatud tähtaega hakatakse arvestama alates kauba kättesaamisest või pakiautomaadi teate kättesaamisest ning see lõpeb, kui kaup ei ole edastatud 30 kalendripäeva jooksul postiasutusele tagastamiseks.

Kauba kättesaamisel on Klient kohustatud avama tootepakendi ettevaatlikult, pakendit ja toodet kahjustamata. Toodet on võimalik ilma põhjuseta tagastada või vahetada vaid juhul kui toode on kasutamata, alles on kõik etiketid ja muud saadetisega seonduvad dokumendid (sh. Kliendile väljastatud arve). Juhul, kui Klient on tagastatavat kaupa tahtlikult või hooletuse tõttu kahjustanud, on Ettevõtjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahjude hüvitamist.

Kauba tagastamiseks tuleb Kliendil täita taganemisavalduse vorm ning tagastada koos sellega kaup.

Kauba tagastamine 30 päeva jooksul Omniva pakiautomaati ja SmartPOSTi pakiautomaati tasuta.  Juhul kui tagastatav toode ei vasta tellitule (vale või defektiga) katab tagastamise postikulud Veebipood.

Veebipood tagastab Kliendile kauba eest tasutud summa peale seda, kui kaup on tagastatud ning jõudnud tagasi lattu, mis asub aadressil Loomäe tee 13, 75306 Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul.

Juhul, kui Klient soovib toodet vahetada, tuleb täita taganemisavalduse vorm. Toote tagastamisega seonduvad otsesed kulud kannab Klient.

Juhul, kui Veebipoel ei ole võimalik tagastatud toodet välja vahetada (nt soovitud suuruse puudumise tõttu), võtab Ettevõte Kliendiga ühendust sobiva lahenduse leidmiseks.

Tasuta saab tagastada pakiautomaadi kaudu. Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Tagastatavale pakile jäta külge sellel olnud aadresskaart. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati Teile saadetud tagastuskood/pakikood (leiate selle paki saabumise teatest).
Omniva puhul saab tooteid tagastada samasse automaati, kust pakk välja võeti
SmartPosti puhul saab tooteid tagastada igasse Itella pakiautomaati – kasutada sama koodi, millega pakk kätte saadi.

Taganemisavalduse vormi pdf faili saate alla laadida siin.

НОВОСТНАЯ РАССЫЛКА

Присоединяйтесь к новостной рассылки и получайте информацию о новых товарах и специальных предложениях. Купон на скидку 10% для каждого подписчика!

Добро пожаловать назад!

Мы заметили, что вы уже подписаны на наши электронные письма! Мы будем продолжать держать вас в курсе наших последних новостей и предложений.

Спасибо за регистрацию!

Вы получите код личного ваучера на свой почтовый ящик через несколько минут. Приятных покупок!

Subscribe newsletter

Subscribe to our newsletter and be the first to hear about special offers and news! 10% off coupon for each subscriber.

Welcome back!

We noticed you’re already subscribed to our emails! We-ll continue to keep you up to date with our latest news and offers.

 

Thank you for signing up!

You will receive your personal voucher code within your mailbox in a few minutes. Enjoy shopping!

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ja ole esimene, kes kes kuuleb eripakkumistest ja saab teada uudistest! Igale liitujale 10% allahindluse kupong.

Tere tulemast tagasi!

Tuvastasime, et olete juba varasemalt meie uudiskirjaga liitunud. Hoiame Teid ka edaspidi uudiste ja sooduspakkumistega kursis.

Olete uudiskirjaga liitunud!

Täname uudiskirjaga liitumast! Saatsime Teie e-mailile sooduskupongi, mis peaks saabuma mõne minuti jooksul.