Maglia naiste rõivad

Kollektsiooni märksõnadeks on naiselikus, kvaliteet, mugavus ja lai värvide valik. Maglia kudumid on valmistatud praktikas hästi testitud lõngadest ja disainitud mugavalt istuvatena erinevatele figuuritüüpidele. Maglia mugavad ja elegantsed naiste rõivad sobivad ideaalselt nii ametlikuma töise välimuse juurde kui ka vabamas stiilis peoriietuseks. Maglia missiooniks on pakkuda oma klientidele taskukohast hinnataset tegemata sealjuures kompromisse kvaliteedi arvelt.

Eelistame toodete disainimisel kasutada kehasõbralikke ja naturaalse koostisega lõngasid, lemmikuteks on vill, puuvill, lina ja viskoos. Tootevalikus on naiste rõivad: džemprid, kampsunid, kardiganid, topid ja kleidid. Suuruste valik on suurusest XS kuni XXL ja XXXL.

Maglia naiste rõivad kudumid topid kleidid

НОВОСТНАЯ РАССЫЛКА

Присоединяйтесь к новостной рассылки и получайте информацию о новых товарах и специальных предложениях. Купон на скидку 10% для каждого подписчика!

Добро пожаловать назад!

Мы заметили, что вы уже подписаны на наши электронные письма! Мы будем продолжать держать вас в курсе наших последних новостей и предложений.

Спасибо за регистрацию!

Вы получите код личного ваучера на свой почтовый ящик через несколько минут. Приятных покупок!

Subscribe newsletter

Subscribe to our newsletter and be the first to hear about special offers and news! 10% off coupon for each subscriber.

Welcome back!

We noticed you’re already subscribed to our emails! We-ll continue to keep you up to date with our latest news and offers.

 

Thank you for signing up!

You will receive your personal voucher code within your mailbox in a few minutes. Enjoy shopping!

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ja ole esimene, kes kes kuuleb eripakkumistest ja saab teada uudistest! Igale liitujale 10% allahindluse kupong.

Tere tulemast tagasi!

Tuvastasime, et olete juba varasemalt meie uudiskirjaga liitunud. Hoiame Teid ka edaspidi uudiste ja sooduspakkumistega kursis.

Olete uudiskirjaga liitunud!

Täname uudiskirjaga liitumast! Saatsime Teie e-mailile sooduskupongi, mis peaks saabuma mõne minuti jooksul.