TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

Tagastatavad kaubad palume saata aadressile: Loomäe tee 13, 75306 Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa. Pakiautomaadi kaudu tagastades jõuvad pakid automaatselt nimetatud aadressile, kui tagastamisel kasutada paki kättesaamisel saadud koodi.

Kliendil on õigus ostetud toode tagastada ilma põhjust esitamata 30 kalendripäeva jooksul.  Nimetatud tähtaega hakatakse arvestama alates kauba kättesaamisest või pakiautomaadi teate kättesaamisest ning see lõpeb, kui kaup ei ole edastatud 30 kalendripäeva jooksul postiasutusele tagastamiseks.

Kauba kättesaamisel on Klient kohustatud avama tootepakendi ettevaatlikult, pakendit ja toodet kahjustamata. Toodet on võimalik ilma põhjuseta tagastada või vahetada vaid juhul kui toode on kasutamata, alles on kõik etiketid ja muud saadetisega seonduvad dokumendid (sh. Kliendile väljastatud arve). Juhul, kui Klient on tagastatavat kaupa tahtlikult või hooletuse tõttu kahjustanud, on Ettevõtjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahjude hüvitamist.

Kauba tagastamiseks tuleb Kliendil täita kauba  taganemisavalduse vorm ning tagastada koos sellega kaup.

Kauba tagastamine 30 päeva jooksul Omniva pakiautomaati ja SmartPOSTi pakiautomaati tasuta.  Juhul kui tagastatav toode ei vasta tellitule (vale või defektiga) katab tagastamise postikulud Veebipood.

Veebipood tagastab Kliendile kauba eest tasutud summa peale seda, kui kaup on tagastatud ning jõudnud tagasi lattu, mis asub aadressil Loomäe tee 13, 75306 Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul.

Juhul, kui Klient soovib toodet vahetada, tuleb täita taganemisavalduse vorm. Toote tagastamisega seonduvad otsesed kulud kannab Klient.

Juhul, kui Veebipoel ei ole võimalik tagastatud toodet välja vahetada (nt soovitud suuruse puudumise tõttu), võtab Ettevõte Kliendiga ühendust sobiva lahenduse leidmiseks.

Tasuta saab tagastada pakiautomaadi kaudu. Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Tagastatavale pakile jäta külge sellel olnud aadresskaart. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati Teile saadetud tagastuskood/pakikood (leiate selle paki saabumise teatest).
Omniva puhul saab tooteid tagastada samasse automaati, kust pakk välja võeti
SmartPosti puhul saab tooteid tagastada igasse Itella pakiautomaati – kasutada sama koodi, millega pakk kätte saadi.

Taganemisavalduse vormi pdf faili saate alla laadida siin.