KUIDAS OSTA E-POEST

Toote ostmiseks tuleb valida sobiv toode ja suurus ning lisada see Veebipoe ostukorvi vajutades nuppu ’’Lisa ostukorvi’’. Allpool mõned nipid, kuidas on lihtsam sobivat toodet leida:
– valige ülemisest menüüst sobiv tootekategooria;
– toodete vaates saate kasutada ekraani vasakul ääres olevaid filtreid: suurus, värv, hind;
– tootepiltide kohal saate valida toodete järjekorra ekraanil vastavalt oma eelistusele- uuemad eespool, populaarsemad eespool või allahindlusega eespool;
– õige suuruse määramiseks soovitame kasutada mõõtude tabeli abi.

Ostukorvis on võimalik tooteid muuta, kustutada ja lisada kuni toote eest tasumiseni.
Maglia veebipood pakub püsivalt võimalusi oma ostud soodsamalt teha:
– püsiklientidele püsivalt hinnasoodustus 5% kõigilt täishinnaga toodetelt, püsikliendi hinnad kuvatakse toodete juures koheselt peale sisselogimist;
– kui ostusumma ületab 30 eurot, on transport Eesti piires pakiautomaatidesse tasuta.

Tellimuse vormistamiseks tuleb minna ostukorvi ja vajutada seal nuppu “vormista ost“ ning täita seal nõutud väljad.

Peale tarneviisi kinnitamist kuvatakse lõplik ostuhind koos kauba kättetoimetamise tasuga ja saab minna edasi maksmise etappi.

Enne makse tegemist tuleb kinnitada nõustumist käesolevate kasutustingimustega tehes selleks linnukese vastavasse kasti ja valida sobiv makseviis. Ostu eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu, krediitkaardiga või mõne muu Veebipoes kasutusel oleva makselahenduse abil. Klient tasub ostu eest 100% ettemaksuna.

Peale ostu eest tasumist saadab Ettevõtja Kliendile tellimuse kinnituse ja arve Kliendi poolt ostu vormistamisel märgitud E-posti aadressile.

Tellimus loetakse vormistatuks kui makse on laekunud Ettevõtja arveldusarvele.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemise või muu tõrke tõttu, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud rahasumma viivitamatult. Kui oli tellitud mitu toodet ja tellimus on võimalik täita osaliselt, kontakteerutakse kliendiga, et kinnitada või tühistada ülejäänud kaupade tarnimine.
Kui tellitud kaup ei vastanud siiski ootustele, on võimalik Maglia veebipoest ostetud kaup tagastada ilma põhjuseta 30 päeva jooksul või soovi korral vahetada teise sobivama toote vastu.

НОВОСТНАЯ РАССЫЛКА

Присоединяйтесь к новостной рассылки и получайте информацию о новых товарах и специальных предложениях. Купон на скидку 10% для каждого подписчика!

Добро пожаловать назад!

Мы заметили, что вы уже подписаны на наши электронные письма! Мы будем продолжать держать вас в курсе наших последних новостей и предложений.

Спасибо за регистрацию!

Вы получите код личного ваучера на свой почтовый ящик через несколько минут. Приятных покупок!

Subscribe newsletter

Subscribe to our newsletter and be the first to hear about special offers and news! 10% off coupon for each subscriber.

Welcome back!

We noticed you’re already subscribed to our emails! We-ll continue to keep you up to date with our latest news and offers.

 

Thank you for signing up!

You will receive your personal voucher code within your mailbox in a few minutes. Enjoy shopping!

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ja ole esimene, kes kes kuuleb eripakkumistest ja saab teada uudistest! Igale liitujale 10% allahindluse kupong.

Tere tulemast tagasi!

Tuvastasime, et olete juba varasemalt meie uudiskirjaga liitunud. Hoiame Teid ka edaspidi uudiste ja sooduspakkumistega kursis.

Olete uudiskirjaga liitunud!

Täname uudiskirjaga liitumast! Saatsime Teie e-mailile sooduskupongi, mis peaks saabuma mõne minuti jooksul.