True Indigo2

True Indigo, ideaalsed naiste teksad

True Indigo on naiste teksade bränd, milles on ühendatud elegantne stiil ja mugav istuvus. Klassikalise disainiga naiste teksad on tänapäevases riietumiskultuuris sobilik valik nii vabaaja riietusena kui ka tööl käimiseks. Tootevalikus on teksapüksid, teksasjakid ja vabaaja püksid. Ostes True Indigo teksad, võite olla kindlad et soodsa hinnataseme juures pole tehtud kompromisse kvaliteedi arvelt.

Meie teksad on tavapäraselt valmistatud elastsetest stretch kangastest, mis sobituvad hästi erinevatele kehatüüpidele ja on seejuures mugavad kandmisel. Mudelite hea istuvuse tagavad praktikas testitud lõiked. Toodame pükse suurustes 3650 (euroopa skaalatüüp) ja kolmes erinevas pikkuses, seetõttu on võimalik leida endale sobivad teksad nii väikestes kui ka suurtes suurustes. Pakkumises on alati klassikalised toonid: must, indigo sinine ja tumesinine. Samal ajal on kindel koht meie kollektsioonis ka hooajalistel moevärvidel ja viimistlustel.

True Indigo naiste teksad

НОВОСТНАЯ РАССЫЛКА

Присоединяйтесь к новостной рассылки и получайте информацию о новых товарах и специальных предложениях. Купон на скидку 10% для каждого подписчика!

Добро пожаловать назад!

Мы заметили, что вы уже подписаны на наши электронные письма! Мы будем продолжать держать вас в курсе наших последних новостей и предложений.

Спасибо за регистрацию!

Вы получите код личного ваучера на свой почтовый ящик через несколько минут. Приятных покупок!

Subscribe newsletter

Subscribe to our newsletter and be the first to hear about special offers and news! 10% off coupon for each subscriber.

Welcome back!

We noticed you’re already subscribed to our emails! We-ll continue to keep you up to date with our latest news and offers.

 

Thank you for signing up!

You will receive your personal voucher code within your mailbox in a few minutes. Enjoy shopping!

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ja ole esimene, kes kes kuuleb eripakkumistest ja saab teada uudistest! Igale liitujale 10% allahindluse kupong.

Tere tulemast tagasi!

Tuvastasime, et olete juba varasemalt meie uudiskirjaga liitunud. Hoiame Teid ka edaspidi uudiste ja sooduspakkumistega kursis.

Olete uudiskirjaga liitunud!

Täname uudiskirjaga liitumast! Saatsime Teie e-mailile sooduskupongi, mis peaks saabuma mõne minuti jooksul.