MAGLIA / KOOTUD MOOD Naiste džemprid, kardiganid, kleidid, topid Stiil, kvaliteet, mugavus, lai värvide valik Disainitud mugava istuvusega erinevatele figuuritüüpidele Suurused XS-XXXL Mõnusalt nahasõbralik lõngade valik Vaata kollektsiooni e-poes

Maglia on kudumite bränd, mis pakub kõrge kvaliteediga stiilseid kudumeid naistele. Esimene Maglia kollektsioon jõudis kaubandusse 2012 aasta sügisel, tänaseks on Maglia kudumid müügil Eestis, Lätis ja Soomes.

Kollektsiooni märksõnadeks on naiselikus, kvaliteet, mugavus ja lai värvide valik. Maglia kudumid on valmistatud praktikas hästi testitud lõngadest ja disainitud mugavalt istuvatena erinevatele figuuritüüpidele. Lisaks kudumitele täiendab kollektsiooni valik trikotaaž toppe, mis on sobivates toonides  hooajaliste värviteemadega.

Eelistame toodete disainimisel kasutada kehasõbralikke ja naturaalse koostisega lõngasid, lemmikuteks on vill, puuvill, lina ja viskoos. Maglia missiooniks on pakkuda oma klientidele taskukohast hinnataset tegemata sealjuures kompromisse kvaliteedi arvelt.